MADONNA NATION.CZ - Rozhovory a články • Smash Hits: Primo Madonna

8. prosince 2019 MADONNATION.CZMADONNA NATION.CZ • Rozhovory a články • Smash Hits: Primo Madonna

Rozhovory a článkyVýrokyIsland: Virgin PopSmash Hits: Primo MadonnaClassic Pop Magazine: True BlueSongTalkInterview MagazineHow to Make a Hit Record with Shep PettiboneRolling StoneErotica DiariesMTV: Madonna v MiláněNewsweek: Nový voyeurismusYoung MagazineDetails: Madonna ComplexBedtime StoriesSpin: Opravdová MadonnaMTV Ultra Sound: Inside MadonnaRay Of Light: Words And MusicLarry King LiveViva InterviewBBC Radio 1: Jo Whiley InterviewAttitudeLadies' Home JournalOut MagazineOk! MagazineDazed & ConfusedInterview MagazineSunday Post: Material Girl slaví­ 50Rolling Stone: Madonna Looks BackVše, co jste chtěli vědět o W.E.Polari Magazine: Everybody Hates MadonnaWall Street JournalLos Angeles TimesRolling Stone: How Madonna became MadonnaZeptej se mě na cokolivBillboard Q&ARolling Stone Q&ARebel Heart TourRebel Heart TourJenom jeden den v životěSmash Hits: Primo Madonna

Jméno Heslo Neodhlašovat Registrovat se Zapomenuté heslo
Novinky a zprávyAktualizace
 
ŽivotopisAlba a singlyVideokolekceKoncertní­ turnéPromo turnéŽivá vystoupení­Art For FreedomKnihyPohádkyFilmyDivadloDiskografieVideoklipyHitparádyOceněníRozhovory a článkyGalerieDownloadsAbecední­ rejstřík
 
Diskuzní fórumOdkazyO autorovi webuKontakt
 
Primo Madonna

"Mám teď sluneční brýle. Mé oči mě zabíjejí," omlouvá se Madonna. "Nespala jsem tři dny, jeden můj kamarád je teď ve vězení a já minulou noc právě zjistila, že... Áh, zapomeňte na to. To je na dlouhé povídání a je to jenom jeden hloupý příběh v mém životě." Začala přemýšlet, zda ten den stojí za to scházet se se svým manažerem a Nilem Rodgersem, který produkuje její nové LP Like A Virgin. Album, které bude obsahovat písničky jako Dress You Up, Material Girl nebo Angel, vyjde hned, jakmile mu její debut uvolní nějaký prostor v hitparádách. "Pan R.," namítá, "je to velice vášnivý muž. Žije život naplno. Když pracujete s takovými lidmi, tak z toho máte dobré i špatné, ale spolupráce s ním byla opravdu skvělá."

Ale teď je už Madonna - v úhledném černém koženém saku se stříbrnými graffiti, namodralým leskem na rty a obvyklými gumovými doplňky a krucifixy - uvolněná nad grapefruitem a Campari a rozmýšlí nad odpověďmi stejně horlivě, jako drtí dva kousky své žvýkačky Trident bez cukru.

MADONNA NATION.CZ - Primo MadonnaMADONNA NATION.CZ - Primo MadonnaMADONNA NATION.CZ - Primo Madonna

David Keeps: Kde jste se naučila tančit?

Madonna: Učila jsem se sama. Sledovala jsem hodně televizi a snažila se okopírovat Shirley Templeovou, když jsem byla malá. Pouštěla jsem si desky a tancovala jsem jen tak sama do basů a dávala jsem už v pěti lekce svým kamarádkám. Když jsem byla starší, učila jsem i kluky a vzpomínám si, prvního kluka jsem učila, když hrála písnička Honky Tonk Woman od Stoneů. Bylo to skutečně sexy. Když mi bylo asi dvanáct, rozhodla jsem se stát se profesionálkou a začala jsem chodit do škol, kde učí jazz, step, mažoretky a gymnastiku. Byla to prostě místa, kam se posílají hyperaktivní děvčata.

David Keeps: Bojíte se o svou váhu?
Madonna: Jistě, proto plavu každý den sto bazénů, abych se udržela ve formě. Je dobré mít pružné tělo, snáz se hýbete a je to i lepší na pohled. Když máte normální hmotnost, dobře se i cítíte.

David Keeps: Jakou jednu jedinou věc byste na sobě změnila, kdybyste mohla?

Madonna: Vždycky jsem chtěla být vyšší. Připadám si jako skrček, ale tak to chodí. Mám 5'4" a to je průměr. Všechno na mně je průměrné, vše je normální, podle knih. Jsou to věci uvnitř, co mě dělají výjimečnou. Rovněž bych změnila svou nerozhodnost. Ano, ne, ano, ne, ano! V mém podnikání, si myslím, jsem učinila správná rozhodnutí, ale v mém osobním životě neustále vyvolávám zmatek tím, že měním rozhodnutí každých pět sekund.

David Keeps: S kým byste si nejraději vyrazila? S Rickem Springfieldem, Simonem le Bonem, Lionelem Richiem nebo Davidem Leem Rothem?

Madonna: Uuh, ugh, yeeeuch! No ták! Nešla bych ani s jedním z nich, pokud chcete vědět pravdu. Kdybych si vybrat musela, šla bych s Davidem Leem Rothem, ale určitě bych se kvůli němu dobře neohákla.

David Keeps: Máte nějaký kousek oblečení, který byste si neodvážila vzít na veřejnost?

Madonna: Dobře, kalhotky. Na veřejnost bych určitě nevyšla pouze v sexy kalhotkách. Musím se cítit vždy opravdu pohodlně a mé oblečení musí dobře vypadat, ale ne tak, že jsem se o to nějak snažila. Mé oblíbené oděvy jsou sukně od Vivienne Westwoodové s designem od Keitha Haringa, tohle černé rozpárané tričko a denimka s graffiti "Boy Toy" na zádech. Chodívala jsem s autory graffiti a zvykla jsem si nosit s sebou fixy, ale už jsem ztratila chuť psát všude kolem své jméno. Teď to dělají mí ctitelé.

David Keeps: Jaký je váš nejcennější poklad?

Madonna: Obrázek mojí matky, když byla mladá a jela na koni a smála se. Nedala mi ji ale ona. Moje matka zemřela, když jsem byla opravdu hodně mladá, a než jsem se přestěhovala do New Yorku, ukradla jsem ji otci.

David Keeps: Co se vám líbí nejvíc na Británii?

Madonna: Mají hodně obchodů s oblečením. Vždycky se mi tady skvěle nakupuje, protože móda je pro Angličany naprosto nepodstatná. Nestihla jsem zatím najít žádné dobré restaurace, ale líbí se mi, jak auta jezdí na druhé straně.

David Keeps: Co je vaší nejdivočejší ambicí-?

Madonna: No, ráda bych se stala památnou osobností v historii zábavy, a to nějakým sexuálně tragikomickým způsobem. Chtěla bych zanechat dojem jako Marilyn Monroe, probudit v lidech tolik rozličných pocitů.

David Keeps: Jak se vidíte za třicet let?

Madonna: Doufám, že budu v tom věku už ohromně vyzrálá a moudrá. Ne přezrálá, ale moudrá a stále tak rozpustilá a dětinská a zvídavá jako jsem teč.

David Keeps: Chodíte do kostela?

Madonna: Ne. Do kostela teď už nechodím, pouze krást krucifixy. To je vtip. Ale dostávám hodně dopisů od náboženských fanatiků kvůli svému jménu.

David Keeps: Jaké to je mít jméno jako Madonna?

Madonna: Je to tak, že se podle něj musím chovat. Nikdo si ze mě kvůli tomu nedělal legraci, protože jsem chodila do katolické školy, a nevzpomínám si, že bych se kvůli tomu někdy trápila.

David Keeps: Jaká je vaše oblíbená zmrzlina?

Madonna: Nemám moc ráda zmrzlinu, ale kdybych si dělala pohár, byl by z vanilky, s kouskem čokolády a trochou kávové zmrzliny s horkou polevou a šlehačkou a oříšky. Ale rozhodně ne s třešní na špičce. Třešně jsou sprosté.

David Keeps: K čemu došlo mezi vámi a Simonem le Bonem a ještě jistým narozeninovým dortem v zákulisí Madison Square Garden?

Madonna: Ha? On tam byl nějaký narozeninový dort? Bylo tam hodně dobrého jídla a šampaňského. Že jsem se porvala o kousek dortu se Simonem? To je zajímavý drb. Nikdy jsem nic takového neudělala. Vlastně se mi udělalo hodně nevolno a musela jsem odjet přesně ve chvíli, kdy dávali svůj první přídavek. Šampaňské do prázdného žaludku. Jela jsem se na ně podívat, protože přídavek dělal Nile, jinak si nemyslím, že byste mě tam našli.

David Keeps: Co byste dělala, kdybyste mohla být na jeden den neviditelná?

Madonna: ř la bych do své nahrávací společnosti a poslouchala bych všechny ty lidi, co říkají, že ve skutečnosti udělají s mou další deskou.

David Keeps: Čtete si svůj horoskop?

Madonna: Jo, no, ne. Kdybych ten den četla New York Post, ale nevyhledávám je nebo tak něco. Jsem lev. Věřím tomu, ale neřídím se jím, ani ho nestuduju. Nemyslím si ale, že je to pavěda. Myslím, že na tom opravdu něco je.

David Keeps: Co si myslíte o Ronaldu Reganovi?

Madonna: Moc o něm nepřemýšlím, ale myslím si, že je to dobrý herec. Je to loutka všech lidí ve svém kabinetu. Myslím, že rozhodnutí dělá kdokoliv jiný a on je jen chlap, co vstane, a doufejme, že ho nikdo nezastřelí. A Nancy? Dejte mi pokoj.

David Keeps: Co byste dělala, kdybyste měla víc času?

Madonna: Odpočívala, četla, sledovala filmy. Přála bych si mít víc času vídat rodinu. Žijí v Kalifornii, v New Yorku, Brazílii, všude. Mám osm bratrů a sester. Naposledy jsem jela domů na Díkuvzdání a už jsem tam nebyla dva roky.

David Keeps: Už jste někdy plakala z nespavosti?

Madonna: Ach, několik nocí. Co to má za smysl, bylo jich tolik, byly hrozné. Buď pláčete, že nespíte, nebo nejdete spát vůbec, oboje je mi vlastní. Trpím strašnou nespavostí, když jsem naštvaná nebo rozrušená z něčeho, co má přijít druhý den.

David Keeps: Je New York City nebezpečné?

Madonna: Ne, vůbec ne. Jiná místa mimo New York mi přijdou děsivější, když se k vám lidé stavějí zády a vypadají, jako by vás chtěli zastřelit, že vypadáte jinak. Jako na jihu, kde jsou někteří opravdoví ignoranti.

David Keeps: Kam chodíte nejraději tancovat?

Madonna: V New Yorku není ani moc dobrých nočních klubů, co jsem si tak všimla, a přitom já si vždycky myslela, že nejlepší kluby jsou právě v New Yorku. Naposledy jsem se cítila dobře v Paradise Garage v New Yorku nebo v Rhythm Lounge v Los Angeles.

David Keeps: Kdo se vám stará o prádlo?

Madonna: Já. Vemu ho do Laundromatu na ulici a oni to za mě udělají.

MADONNA NATION.CZ - Primo MadonnaMADONNA NATION.CZ - Primo MadonnaMADONNA NATION.CZ - Primo Madonna

Madonnu zpovídal pro únorové číslo časopisu Smash Hits v roce 1984 David Keeps. Autorem fotek je Eric Watson.

Poslední zprávaGod Control • Twisted Dee & Diego Fernandez • včeraNové fotkyInstagram • včeraAlba a singlyTrue Blue • LP na čirém vinylu RCV5−25442Diskuzní fórumCo právě posloucháte?
ozzy • před 9 hodinami 
MADONNA NATION.CZ - Madame XMADONNA NATION.CZ - I Don't Search I FindPoslední projektyMadame X
diskografiestránka
Madame X Tour
galeriestránka
I Don't Search I Find
vydáno na iTunes • stránka
ARMY OF LOVERS.CZ DEAD OR ALIVE.CZ Instagram MADONNA NATION.CZ - Ebay.com MADONNA NATION.CZ - Eil.com MADONNA NATION.CZ - Facebook.com
MADONNA NATION.CZ © Miki Hider 1984 - 2019
Web není podporovaný Warner Bros., Live Nation ani žádnou další společností. Obrázky, videa a texty písní jsou vlastnictvím svých původních majitelů. Web používá k optimalizaci obsahu soubory cookies. Používáním webu souhlasíte s jejich ukládáním na serveru nebo ve vašem počítači. [Souhlasím.]