MADONNA NATION.CZ - Rozhovory a články • BBC Radio 1: Jo Whiley Interview

Jméno Heslo Neodhlašovat Registrovat se Zapomenuté heslo
29. listopadu 2020 MADONNATION.CZ

Rozhovory a článkyVýrokyIsland: Virgin PopSmash Hits: Primo MadonnaClassic Pop Magazine: True BlueSongTalkInterview MagazineHow to Make a Hit Record with Shep PettiboneRolling StoneErotica DiariesMTV: Madonna v MiláněNewsweek: Nový voyeurismusYoung MagazineDetails: Madonna ComplexBedtime StoriesSpin: Opravdová MadonnaMTV Ultra Sound: Inside MadonnaRay Of Light: Words And MusicLarry King LiveViva InterviewBBC Radio 1: Jo Whiley InterviewLadies' Home JournalAttitudeOut MagazineOk! MagazineDazed & ConfusedInterview MagazineSunday Post: Material Girl slaví­ 50Rolling Stone: Madonna Looks BackVše, co jste chtěli vědět o W.E.Polari Magazine: Everybody Hates MadonnaWall Street JournalLos Angeles TimesRolling Stone: How Madonna became MadonnaZeptej se mě na cokolivBillboard Q&ARolling Stone Q&ARebel Heart TourRebel Heart TourJenom jeden den v životěBlond Ambition 30BBC Radio 1: Jo Whiley Interview

MADONNA NATION.CZ • Rozhovory a články • BBC Radio 1: Jo Whiley InterviewMADONNA NATION.CZ • Rozhovory a články • BBC Radio 1: Jo Whiley InterviewMADONNA NATION.CZ • Rozhovory a články • BBC Radio 1: Jo Whiley InterviewVítejte na webu MADONNATION.CZ, stránce věnované Madonně Louise Ciccone, nejprodávanější hudebnici všech dob! Původní specializací webu, jehož historie sahá až do roku 2003, i když vznikat začal ještě mnohem dříve, byla hudební tvorba a diskografie. Nyní je však zaměřený všeobecně na kompletní tvorbu a aktuální novinky. Ačkoliv původním jazykem je čeština, zhruba 90 % obsahu je již přeloženo také do angličtiny. A práce stále pokračují.
BBC Radio 1 Interview z 21.listopadu 2001 • 2001

Jo Whiley: Sara Cox s vámi dělala rozhovor pro Radio 1 posledně›, a to bylo ještě před svatbou. Opravdu jste počítala s tí­m, že ani teď, o rok později, se skutečně nedostane ven žádná fotka z vaší­ svatby?

Madonna: No, vložila jsem do toho hodně úsilí­, abych se ujistila, že se to nestane, takže jsem ráda.

Jo Whiley: Ale vždy se to stane...

Madonna: Ne, když jste důslední­ a máte jistotu, že nikdo nemá foťák, a když každého, kdo svatbě je, dobře znáte. Nikdo ještě neviděl oficiální­ fotografie. To je důvod, proč se nedostaly ještě ven, pořád je mám jenom já.

Jo Whiley: Máte teď rozděláno hodně věcí­, jednou z nich je váš výběr GHV2. Proč takový název?

Madonna: Je v tom pointa. Zvažovali jsme chytlavé názvy, vtipné názvy a smysluplné názvy a takové věci, ale nakonec jsem si řekla, že tohle bude stručné a výstižné.

Jo Whiley: A jak jste se rozhodovali, které písničky vyberete?

Madonna: Poslouchali jsme vše několikrát znovu a znovu. Z hodně mých starší­ch písniček je mi špatně›.

Jo Whiley: Tak spusťte. Které tam nejsou?

Madonna: To vám neřeknu!

Jo Whiley: This Used To Be My Playground tam není­, Fever tam není­...

Madonna: Já mám ráda Fever, jasné? Ale je důležité, aby na mě ty písničky působily. Musí­m je chtí­t poslouchat pořád dokola, pětkrát za sebou a stále si myslet, že jsou prostě opravdu dobré a dobře napsané, že jsou skutečně dobře produkované. A můžu s čistým svědomím říct, že ne všechny mé skladby takové byly, některé jsou zkrátka lepší­ než ostatní­, to je jediný problém. Takže ty, které si myslí­m, že jediné v čase obstály, v tom smyslu, že jsou dobře napsané, dobře produkované a dobře nazpí­vané, ty se tam dostaly.

Jo Whiley: American Pie tam není­, z jakého důvodu?

Madonna: Důvod je ten, že už jsem ho dala na své album Music, na konec. Je to jedna z těch věcí­, ke kterým mě přemluvila firma. Mé umělecké střevo mi říkalo, ať to nedělám, ale já to udělala a pak jsem toho litovala, tak proto si nezaslouží­ být na GHV2.

Jo Whiley: Litujete, že jste tu písničku nazpí­vala?

Madonna: Ne, to ne. Ale opravdu nepatří­ na mé album, ale já to udělala a to zasluhuje trest, takže to nebude na GHV2.

Jo Whiley: A proč jste se vlastně vůbec rozhodla takovou desku vydat, bylo to rozhodnutí­ firmy nebo jste si jen řekla, že jste k tomu prostě nějak v životě dospěla, že vydáte další­ největší­ hity?

Madonna: Bylo to vhodné na konec roku. Šlo to ruku v ruce s turné. Turné bylo něco jako oslava mých poslední­ch tří­ alb a toho, co jsem dělala po Evitě›.

Jo Whiley: A proč jste nenahrála a nevydala nový singl?

Madonna: Protože je to album největších hitů.

Jo Whiley: Třeba by to byl velký hit.

Madonna: No tak si to schovávám pro nové album, které začnu natáčet v lednu.

Jo Whiley: Chystáte se na něco nového?

Madonna: Jo.

Jo Whiley: Ale ve všech novinách bylo, že končíte.

Madonna: Ach, odkdy věříte novinám?

Jo Whiley: Už máte rozmyšlené, s kým budete na albu pracovat?

Madonna: Ano, zase s Mirwaisem...

Jo Whiley: To je geniální­ tah.

Madonna: Jo, on je skvělý. Tak budu pracovat zase s ní­m. Možná taky s tí­m člověkem, kterého jsem potkala, když jsem hledala hudební­ky, kteří­ by se mnou hráli. Jmenuje se Stuart Price, je ze skupiny Les Rythmes Digitales. Pohrávali jsme si spolu se všemi těmi remixy a přepracovanými skladbami pro živou šou a pak jsme mluvili o práci na mé nové desce a on už teď pro mě dělá na hudbě›. Takže tuhle spolupráci taky zkusí­m.

Jo Whiley: Ještě někdo další­?

Madonna: Zatí­m ne.

Jo Whiley: A kde to budete nahrávat, v tuzemsku?

Madonna: Jo, tady.

Jo Whiley: Jakým způsobem pracujete, zamykáte se ve studiu a pracujete usilovně v pevně vyhrazeném čase?

Madonna: Jo, uhodí­m na stopky.

Jo Whiley: A baví­ vás to?

Madonna: No, ráda dělám hodně přípravných prací­, takže když jdu do studia, které je zpravidla velice drahé, tak jsem připravená. Oba dva, Mirwais i Stuart mají­ svá domácí­ studia, co dělám já, je psaní­ s nimi, a pak to jen všechno sebereme a jdeme do velkého studia a všechno nahrajeme.

Jo Whiley: Tak předpokládám, že turné nebylo poslední­, protože se také říkalo, že ani na turné už nepojedete.

Madonna: Nikdy neříkejte nikdy. Chci říct, že teď vám neumí­m odpovědět. Nikdy bych netvrdila, že něco v životě už nikdy neudělám. Říkat to je hloupé.

Jo Whiley: Co právě posloucháte?

Madonna: Abych pravdu řekla, protože jsem byla pryč kvůli filmovému natáčení­, tak jsem začala poslouchat starou hudbu jako je Dean Martin, Bobby Darin, Ella Fitzgerald, Louis Armstrong. Poslední­ dobou poslouchám spí­še starší­ muziku než tu současnou.

Jo Whiley: A nebude to mí­t vliv na nové album?

Madonna: Jeden nikdy neví­.

Jo Whiley: Netočíte duety, že ne? Snažila jsem si vybavit nějaký duet, který jste dělala v minulosti.

Madonna: Spolupracuji jen s různými hudební­ky, to určitě›. Opravdu nemám ráda duety, je to vždy jen reklamní­ tah. Nemám ráda "tuhle sloku zpí­váš ty, já tu druhou".

Jo Whiley: Bono vám určitě volal, Bono zpí­val s každým...

Madonna: Určitě ano, odmí­tla jsem ho. Dokonce jsem odmí­tla i Franka Sinatru. Ale důvodem, proč jsem odmítla Franka Sinatru, byl ten, že to chtěl dělat úplně odděleně a samostatně›, chtěl si nahrát svoje

vokály a poslat mi pásek a já že bych si natočila zas svoje.

Jo Whiley: Jo, to je nesmyslný úkol, je to o emocí­ch, které do toho společně vkládáte. Je ale někdo, o kom jste uvažovala?

Madonna: O tom jsem ještě nepřemýšlela. I Pavarotti mě požádal.

Jo Whiley: Jak se k tomu staví­te? Prostě jen řeknete ne, nebo jste zdvořilá?

Madonna: Ráda lidi sama lákám.

Jo Whiley: A on stále chce?

Madonna: Jo, protože pak mi posí­lá květiny a tak, aby mě zí­skal. Kdybych neřekla ne, nikdy bych nedostávala dárky. Je to dobré.

Jo Whiley: A co film, jmenuje se Láska, sex, drogy a pení­ze?

Madonna: Zatí­m. Guy je známý tí­m, že rád mění­ svá rozhodnutí­.

Jo Whiley: Už je dokončený?

Madonna: teď se stříhá.

Jo Whiley: Kde jste ho natáčeli?

Madonna: Na Maltě a Sardinii.

Jo Whiley: Hezký způsob, jak trávit léto.

Madonna: Pšt! Byla jste na Maltě›?

Jo Whiley: Ne, mám tam ale příbuzné, viděla jsem obrázky.

Madonna: No, myslí­m, že byste se tam měla vypravit... nebo raději ne! Má to tam svá kouzla, je tam mnoho starých budov a ruin. Ale celý ten ostrov se žene do války, jsou úplně posedlí­ výbuchy a tak. Prodělali hodně válek, z historického hlediska je to ostrov, kde proti sobě bojovalo hodně lidí­. Ten ostrov je velmi katolický, takže tomu vždy holdovali a jako zlatý hřeb toho všeho, jako součást všech akcí­, pořádají­ vskutku hlasité exploze. Také ten dům, který jsme si pronajali, stál vedle odpalovací­ rampy, takže když jsme tam odjeli hned po začátku války s Afghánistánem, myslela jsem si, že na nás snad zaútočili, protože nám nad střechou létala stíhačka, zrovna když se ozývaly ty rány. A jak se také později ukázalo, na druhé straně toho domu byla střelnice. Je to velmi hlučné mí­sto.

Jo Whiley: Takže to byla veselá zkušenost ta práce na filmu?

Madonna: Jo, bylo to skvělé pracovat se svým manželem a i tým byl neuvěřitelný, byli jsme jedna velká ztřeštěná rodina. Bylo to velmi náročné a vyčerpávající­, ale bylo to hezké.

Jo Whiley: V čem to třeba bylo náročné?

Madonna: Vše, co jsme natáčeli, se odehrávalo venku. Takže jsme byli vystaveni matce přírodě na milost. Každý den jsme se modlili za slunce. Také jsme museli předstírat, že je horko a slunečno, i když byla zima a já musela hodněkrát do moře, můj Bože, jaká mně byla zima.

Jo Whiley: Řekněte mi, jakou roli hrajete.

Madonna: Hraju velmi bohatou, rozmazlenou, nešťastnou a nešťastně vdanou ženu, která ztroskotala na ostrově s někým, koho považovala, že je pod její­ úroveňˆ.

Jo Whiley: Kdo to je?

Madonna: Hraje ho italský herec Adriano Gianini a je velmi dobrý.

Jo Whiley: Je to vlastně film z roku 1974, není­?

Madonna: Ano, ale je úplně odlišný od originálu.

Jo Whiley: To je Guyova práce?

Madonna: Jo, naprosto, úplně politicky špatně›.

Jo Whiley: V jakém smyslu?

Madonna: Ach, to vám neřeknu, musí­te vidět film. Je skutečně dobrý, opravdu dobrý.

Jo Whiley: Jste s ní­m spokojená?

Madonna: Jo, už jsem se dříve spletla, ale z tohohle mám dobrý pocit.

Jo Whiley: Je práce s Guyem stresují­cí­?

Madonna: Jo, je a není­. Na jednu stranu jsem nejspí­š věděla, co nás čeká, ví­c než ostatní­. Na druhou stranu zase, když jste nějak spjatí­ s šéfem, musí­te pracovat ví­c tvrdě než zbytek, protože musí­te jí­t příkladem.

Jo Whiley: Méně promí­jí­?

Madonna: Méně promí­jí­ a ví­ce vyžaduje.

Jo Whiley: Jak se s tí­m vypořádáváte?

Madonna: Musela jsem se přizpůsobit, vyrovnat se s tí­m. Pak to bylo fajn.

Jo Whiley: Takže večer jste mohla jí­t domů, sednout si a normálně se nají­st?

Madonna: Těžké bylo střídání­ rolí­, být manželkou, přestat být manželkou a být herečkou. A byly časy, kdy bych se nejraději na roli manželky vysrala, ale musel jsem na to zapomenout, abych s ní­m mohla vycházet na place. A někdy mě nasral jako herečku, a když jsem šla domů, taky jsem na to musela zapomenout, abych mohla být manželkou. Bylo to dost schizofrenní­.

Jo Whiley: Byl z vás zmatený?

Madonna: Pro něj to bylo také vyčerpávající. Říkali jsme si, že to náš vztah buď utvrdí, nebo zničí, ale to jsme si říkali o všem, o dítěti, o svatbě›, o tomhle a o tamtom, zatí­m vše dobře dopadlo.

Jo Whiley: Takže musí­ být tí­m filmem také nadšený?

Madonna: Ano, myslí­m, že je.

Jo Whiley: Je teď ve střižně›?

Madonna: í“ ano, teď tam je, nejspí­š škrtí­ editora.

Jo Whiley: Má rád věci pod kontrolou, je pro něj těžké dělat ústupky?

Madonna: No, on má svou představu a dobře ví­, co přesně chce udělat. Jsem si jistá, že jste viděla jeho filmy, jsou velmi zvláštní­ a konkrétní­, myslí­m, že hlavní­ podí­l na tom, jak jeho filmy vypadají­, mají­ konečné úpravy a Guyova představa je toho součástí­.

Jo Whiley: Jak jste se cí­tila, když jste slyšela, že ten muž, který psal o princezně Dianě knihu v ne příliš lichotivém světle, že pí­še také o vás?

Madonna: No, on je jen jeden z mnoha lidí­, kteří­ o mně pí­ší­ neautorizované biografie. Už jsem o tom slyšela asi před rokem, když začal psát opravdu neosobní­ nechutně sladké dopisy každému, kdo mě zná, s kým pracuji, všem mým přátelům, a ti všichni mi najednou volali a ptali se mě›, kdo je ten člověk. Říkala jsem jim, ať na to zapomenou, ať si ho nevší­mají­. Prolezl všechno, můj rolodex, a to mě už dožralo, tak jsem mu napsala dopis, kde jsem mu dala najevo, že nestojí­m o to, aby o mně psal tu knihu, že s ní­m nechci mí­t nic společného a ať nechá mé přátele na pokoji.

Jo Whiley: Odpověděl?

Madonna: No, poslala jsem mu ještě knihu, která jsem si myslela, že by se mu mohla lí­bit, a o které jsem si myslela, že když si ji přečte, tak třeba změní­ názor na tu svou kní­žku o mně›, a on mi jen napsal, že mi děkuje.

Jo Whiley: Co to bylo za kní­žku?

Madonna: Jmenuje se Sí­la kabbaly, je to pro začátečníky, o tom, o čem kabbala je. A velmi to připomíná Zákon akce a reakce Isaaca Newtona. Chtěla jsem ho jaksi požádat, aby převzal zodpovědnost za svoje činy, což jsou v tomto případě lži, které o lidech pí­še. A že by se mu to v nějaké podobě mohlo vrátit, ale buď si to nepřečetl, nebo mu to prostě bylo jedno.

Jo Whiley: Jste na něj naštvaná nebo cí­tí­te zoufalství­?

Madonna: Neřekla bych, že jsem zoufalá, v jistém smyslu jsem byla naštvaná, protože v té době byla na cestě další­ kniha, o které jsem slyšela nebo jsem si přečetla něco z toho, co o ní­ bylo napsáno. Samozřejmě že mě to rozzuřilo, byla bych lhář™, kdybych tvrdila, že ne, ale teď mám rodinu a něco uvnitř™ mi říká, abych to prostě nechala být a žila dál. A ani nemohl zí­skat můj skutečný příběh, protože se neptal ani mě›, ani nikoho, kdo by mě skutečně znal, takže neví­m, co má za smysl vydávat takovou kní­žku.

Jo Whiley: Je to velmi popisná a pestrá kniha...

Madonna: Jinými slovy to je špatně napsaná kniha.

Jo Whiley: Je strašná. Dává vám smysl, že vlastně nemluvil s nikým, kdo vás zná...

Madonna: Poslouchejte, všichni ví­me, že ji napsal zase jen pro pení­ze a pravda s tí­m měla jen opravdu málo co do činění­.

Jo Whiley: Byli lidé, na kterých vás zklamalo, že s ní­m mluvili?

Madonna: Ano.

Jo Whiley: Jak jste se přes to přenesli?

Madonna: Nezabývám se tí­m, vzala jsem to na vědomí­, utrousila jsem o nich pár poznámek a bylo to. Byli to lidé, se kterými jsem už dlouho moc nemluvila, už v mém životě nejsou. Ani nemám jejich telefonní­ čísla, abych jim zavolala a sjela je.

Jo Whiley: Setkáváte se s tí­m pořád, s podrazy?

Madonna: Ne pořád, jednou za uherský rok.

Jo Whiley: Bolelo to? Nastala teď někdy situace, kdy jste si říkala "jaks mohl"?

Madonna: Jo, konkrétně jednou. Myslela jsem na to tak deset minut, ale pak jsem si řekla, že někdo takový musí­ teď mí­t v životě prázdno, takže mi jich je pak spí­š lí­to.

Jo Whiley: Musí­te mí­t teď opravdu hroší­ kůži.

Madonna: Tlustou ano, ale jemnou.

Jo Whiley: Už jste nějaký čas matkou, ale rodinu máte až teď, jste čtyři, jaké to je?

Madonna: Skvělé. Neuvěřitelné a dá vám to všechny druhy útěchy a jistoty, ale je to taky velmi vyčerpávající­.

Jo Whiley: Musí­ to být dost jiné ží­t ve čtyřech, než když jste byla jen vy a Lourdes.

Madonna: Jo, velká změna. Soužití­ je velká věc. Guy má silnou osobnost tak jako já. Jenom učit se ží­t s někým po tom, co jste byli sami, nebo svobodný rodič nějakou dobu, je velká změna.

Jo Whiley: Mají­ vaše děti také silné osobnosti?

Madonna: ӓ ano.

Jo Whiley: Můžu říkat Lourdes Lola?

Madonna: Ano, jistě›.

Jo Whiley: Jak bere mí­t bratra?

Madonna: Miluje to.

Jo Whiley: Nikdy nic nenamí­tá?

Madonna: Myslí­m, že na začátku... Teď jsou skvělí­ a ona ho velice opatruje, ale na začátku trošičku žárlila, protože byla zvyklá mí­t mě jenom pro sebe a teď má Guye a Rocca. Musela si na to zvyknout.

Jo Whiley: A teď si zvykla a je šťastná a on ji miluje, myslí­m, že ano?

Madonna: Jo, je pro ni taková hvězda, úplně mu zamotala hlavu.

Jo Whiley: Jak jste se vlastně rozhodla ží­t tady ve Spojeném království­? Jak jste se rozhodli strávit zbytek vašich životů dohromady po zeměpisné stránce?

Madonna: V zásadě mi Guy vyhrožoval, že mě opustí­, a já řekla ok (smí­ch).

Jo Whiley: Opravdu?

Madonna: Nejdřív jsem trávila hodně času v New Yorku, ale Guy má z New Yorku strach, prostě si myslí­, že je to naprosto ší­lené město. I přesto, že máme byt v L.A., není­ to opravdu mí­sto pro život a výchovu dětí­, tak se dostal do popředí­ Londýn. A Londýn je skvělý, miluju to tady. Kdyby Guy řekl, že miluje New York, žijme tam, neví­m, kde bychom skončili.

Jo Whiley: Nepřišlo na vás něco jako "klidně můžu ží­t v New Yorku i sama, nebo s dětmi, nebo..."

Madonna: Ó Bože, i kdyby tu byla ta možnost, nikdy! Guy opravdu chce ží­t tady a mně je to jedno. Ráda budu ží­t v Evropě›. Je to tady skvělé. Jsem ráda blí­zko Paříže a Říma. Cí­tí­m se tady blí­ž všem mí­stům na světě›, která mám ráda.

Jo Whiley: Existuje ale několik fotek vás a Guye, jak prochází­te bolestivým období­m, kdy jste se rozhodovali, kam půjdete, kde budete...

Madonna: Ne, ne, ne. Neví­m, kdo si tohle vymyslel. Nikdy jsme neprocházeli s Guyem žádným špatným období­m. Vycházela jsem zrovna ze San Lorenza, když jsem uviděla ty obrázky. Neválčili jsme spolu, smála jsem se.

Jo Whiley: Jaká hudba se teď Lole lí­bí­?

Madonna: Ona a můj syn jsou posedlí­ tou skladbou Kylie Minogue. Ale nebýt toho, tak pop neposlouchá. Hlavně jazz a klasiku.

Jo Whiley: To má od vás nebo od Guye?

Madonna: To má dohromady ode mě a od chův. Můj syn miluje jazz, je to jediná věc, která ho uspí­.

Jo Whiley: Co si Lola dělá z vaší­ práce a ze skutečnosti, že jste Madonna? Uvědomuje si to?

Madonna: Začíná si to uvědomovat. Nemyslí­m, že už ale zcela chápe celý význam slávy, dělá si z lidí­ legraci. Když jsem byla na turné a lidé křičeli a ječeli vždy, když jsem prošla zátarasem nebo něco, dělala si z nich legraci a opakovala po nich "Madonno, Madonno, milujeme tě!" To bylo opravdu vtipné.

Jo Whiley: Napadne ji vůbec někdy, že třeba nejste cool? Má vlastní­ názor na šaty, které nosí­te?

Madonna: Ne, je velice sladká. Řekne jen, když se jí­ něco lí­bí­, ale nikdy by neřekla, že nejsem cool. Nedí­vá se na televizi, ani nečte časopisy a snaží­m se ji udržovat od pop-kulturní­ žurnalistiky, protože si opravdu nemyslí­m, že je v tom něco pozitivní­ho v tomto stádiu života.

Jo Whiley: Jako rodina, kdy zaží­váte ty nejhezčí­ chví­le?

Madonna: Myslí­m, že když se prochází­me někde po venkově›, někde daleko od všeho.

Jo Whiley: Provozujete nějaké sporty? Střelbu?

Madonna: Jo, střílíme bažanty.

Jo Whiley: Vážně jste střílela bažanty?

Madonna: Jo.

Jo Whiley: Baví­ vás to?

Madonna: Jo, je to namáhavé.

Jo Whiley: Proč to děláte?

Madonna: Z úcty k přírodě›, ku podivu.

Jo Whiley: V jakém smyslu?

Madonna: Protože když střílíte, stojí­te v lese velmi dlouhou dobu jen tak, neděláte vůbec nic, jen tak se rozhlí­ží­te po listech, po nebi, po stromech. Máte hodně času meditovat.

Jo Whiley: Vám nevadí­, že střílíte ptáky?

Madonna: No, já jí­m ptáky. Ví­ce si váží­te jí­dla, když projdete tí­m vší­m, když vidí­te, jak se zabí­jí­. Nosí­m kožené boty, jí­m ryby, jí­m kuřata, jí­m zvěřinu a ví­c si toho pak váží­m. Je to dost násilnické, ale je to tak... Většina lidí­ zapomí­ná, že zvířata umí­rají­ kvůli jejich večeři, a já ráda ví­m, co jí­m, a uvědomuji si ten proces. Je mnohem zdravější­ jí­st divokou zvěř™ než něco vyšlechtěného, co si koupí­te v supermarketu.

Jo Whiley: Ještě plánujete nějaké děti nebo už jste si řekla konec?

Madonna: Co jsem řekla na začátku tohoto rozvoru? Nikdy neříkejte nikdy.

Jo Whiley: Co je teď s vaší­ značkou Maverick?

Madonna: Máme album, které asi brzy zí­ská zlatou desku. Neví­m, jestli jste slyšela o Michelle Branch, je to zpěvačka a je neuvěřitelná.

Jo Whiley: Když jste byla na The Drowned World Tour...

Madonna: Ach, to už je za námi...

Jo Whiley: Byla jste překvapená tou vlnou odporu vůči cenám vstupenek?

Madonna: Já za to stojí­m!

Jo Whiley: Opravdu mnohokrát děkuji.

Madonna: Rádo se stalo.

Přeloženo z vysí­lání­ rozhlasové stanice BBC Radio 1. S Madonnou si poví­dala 21. listopadu 2001 Jo Whiley.
Doprovodné fotografie jsou pouze ilustrativní­. Autorem je Regan Cameron.

Novinky a zprávyAktualizace
 
ŽivotopisAlba a singlyVideokolekceKoncertní­ turnéPromo turnéŽivá vystoupení­Art For FreedomKnihyPohádkyFilmyDivadloDiskografieVideoklipyHitparádyOceněníRozhovory a článkyGalerieDownloadsAbecední­ rejstřík
 
Diskuzní fórumOdkazyO autorovi webuKontakt
 
Poslední zprávaV ulicích New Yorku • před 7 dny Nové fotkyV ulicích New Yorku • před 7 dny Alba a singlyGhosttown • CD-R Diskuzní fórumDua LipaPat-w • před 4 hodinami 
Poslední projektyMadame Xdiskografiestránka
Madame X Tourgaleriestránka
I Don't Search I Findstránka
MADONNA NATION.CZ © Miki Hider 2003 - 2020
Web není podporovaný Warner Bros., Live Nation ani žádnou další společností. Obrázky, videa a texty písní jsou vlastnictvím svých původních majitelů. Web používá k optimalizaci obsahu soubory cookies. Používáním webu souhlasíte s jejich ukládáním na serveru nebo ve vašem počítači. [Souhlasím.]