MADONNA NATION.CZ - O autorovi webu

5. dubna 2020 MADONNATION.CZMADONNA NATION.CZ • O autorovi webu

O autorovi webu

Jméno Heslo Neodhlašovat Registrovat se Zapomenuté heslo
Novinky a zprávyAktualizace
 
ŽivotopisAlba a singlyVideokolekceKoncertní­ turnéPromo turnéŽivá vystoupení­Art For FreedomKnihyPohádkyFilmyDivadloDiskografieVideoklipyHitparádyOceněníRozhovory a článkyGalerieDownloadsAbecední­ rejstřík
 
Diskuzní fórumOdkazyO autorovi webuKontakt
 
O autorovi webu

MADONNA NATION.CZ - O autorovi webuMADONNA NATION.CZ - O autorovi webuMADONNA NATION.CZ - O autorovi webu

Tak a tady také něco o mně...

Moje nejoblí­benější­ pí­snička: Deeper And Deeper

Moje nejoblí­benější­ album: Erotica

Moje nejoblí­benější­ videoklipy: Deeper And Deeper, I Want You a Nothing Really Matters

Nejoblí­benější­ turné: The Girlie Show (1993)

Kde jsem viděl Madonnu živě?

 1. Drowned World Tour v Berlí­ně (20.června 2001)
 2. Re-Invention Tour v Londýně (25.srpna 2004)
 3. Confessions Tour v Londýně (15.srpna 2006)
 4. Confessions Tour v Praze (6.září­ 2006)
 5. Confessions Tour v Praze (7.září­ 2006)
 6. Radio 1's Big Weekend v Maidstone (10.května 2008)
 7. Sticky & Sweet Tour v Berlí­ně (28.srpna 2008)
 8. Sticky & Sweet Tour v Paří­ži (20.září­ 2008)
 9. Sticky & Sweet Tour v Londýně (5.července 2009)
 10. Sticky & Sweet Tour v Praze (13.srpna 2009)
 11. MDNA Tour v Berlí­ně (30.června 2012)12. MDNA Tour ve Ví­dni (29.července 2012) - nejlepší­ koncert (pustila nás na zkoušku v teplákách a během koncertu mi dala mikrofon)
 12. Rebel Heart Tour v Praze (7. listopadu 2015) - asi další nejlepší koncert (Secret a Deeper And Deeper v Praze - co si přát víc?)
 13. Rebel Heart Tour v Praze podruhé (8. listopadu)

Nejoblí­benější­ film: Swept Away (za ten konec Guye Ritchieho ale nenávidí­m!)

Nejoblí­benější­ remix: Die Another Day (Thee Die Another Dub) a Secret (Some Bizarre Mix), ale právě teď je to Love Don't Live Here Anymore (Edge Factor Dub) - je neuvěřitelné, jak se na tohle skvěle kroutí­ na židli p****í­ :-)

Co na Madonně kromě hudby nejví­c miluju? Že má cí­l, myšlenku, sebekázeň, že dře, nespokojí­ se s druhým mí­stem a ten její­ neuvěřitelný smysl pro humor, ale jak sama řekla, její­ narážky pochopí­ 25% lidí­ nebo možná ještě mí­ň. Je mimo Richterovu škálu.

Nejoblí­benější­ obal alba: American Life a Erotica

Nejoblí­benější­ obaly singlů: Human Nature a Bad Girl

Nejoblí­benější­ text: "Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another" (Justify My Love), "Express yourself, don't repress yourself" (Human Nature)

Nejoblí­benější­ výroky: "I'm tough, ambitious and I know exactly what I want. If that makes me a bitch, okay!"

První­ album: Kazeta Erotica na lyžařském kurzu se základní­ školou v sedmé tří­dě, na CD potom True Blue

MADONNA NATION.CZ - O autorovi webuMADONNA NATION.CZ - O autorovi webuMADONNA NATION.CZ - O autorovi webu

Bylo na čase tuto stránku krapet aktualizovat. Jenže Madonna je stále nejprodávanější zpěvačkou, nejnavštěvovanější zpěvačkou a nejvíce vydělávající zpěvačkou. Moje nejoblíbenější písničky a klipy jsou stále mými nejoblíbenějšími, i když každé album včetně zatím posledního MDNA (2012) mi dalo něco, co by se dalo označit za soundtrack k mému životu. Tento článek píšu na konci dubna roku 2014, tedy v době, kdy Madonna připravuje ve studiu své třinácté řadové album. S Madonnou jsem se "setkal" na MTV krátce po revoluci, někdy během roku 1990 jako devítiletý, když už měla za sebou pěknou mnohaletou kariéru. Teď je rok 2014 a ona je stále tady a stále nahrává, stále koncertuje. Možná si řeknete, že zlaté roky už má za sebou, ale je to skutečně tak? Co určuje umělcovy zlaté roky? Že ho hraje Evropa 2? Že se o něm píše v Bravíčku? Existuje ten časopis vůbec ještě? Nebo že jeho turné jsou pravidelně každý rok nejnavštěvovanější a nejvíce vydělávající? Už teď se nemůžu dočkat, až budu s trochou štěstí jako "first row bitch" po 25 hodinách čekání a spaní na dlažbě skákat a hulákat nejnovější Madonnin hit z posledního zbytku svých sil. Trochu bláznovství? Možná. A nebo koření života. Čili, co chci říct: Dokážeme si vůbec svůj život představit bez Madonny? I v dobách mezi deskami, kdy se Madonna schová před veřejností a kuje pikle s různými skladateli a producenty, se na www.madonnation.cz dívá několik set fanoušků denně a vyhlížejí nějaký ten střípek, fotku, větu o tom, co se chystá, co se blíží. Když vyjde nové album, začne nové turné, jsou to dokonce tisíce návštěv den co den. Když vidím ta čísla, říkám si: "Ou maj gád! Taková zodpovědnost." Ano, zodpovědnost je to, co cítím.

Už jsem několikrát zopakoval, jak tento web vlastně vzniknul. K internetu jsem se poprvé dostal v roce 1999 až na vysoké škole, což je pro dnešní mladou generaci naprosto nepředstavitelné. Ten příval informací ze všech témat, která mě zajímala, byl ohromující. A tak jsem si začal vše tak nějak systematicky ukládat do počítače a třídit a vytvářet první soubory html, ze kterých později vznikly stránky o singlech, jak je známe dnes. Časem mě napadlo, že by možná nebylo od věci všechny ty informace v češtině zveřejnit. Poněvadž, a známe to i dnes, o Madonně píše hlavně bulvár a bulvárem já už nazývám i takzvané hudební a zpravodajské servery. Co se dočtete, je jen to, s kým Madonna údajně spala, jak nic neumí, jak se její alba a turné prodávají jen proto, že ví, kým se obklopit (Proč všichni ti queen-of-pop-makeři neobklopí jednou taky někoho jiného? Třeba mě?), ale na čem pracuje, s kým pracuje a kdy to bude, vám neřekne nikdo. Protože to se dá ověřit. A to je průšvih. K věci: A s každým rozhodnutím něco publikovat pro mě přichází tvrdá práce. Jsem bohužel perfekcionista, a tak trvalo roky, než jsem se odvážil stránky zveřejnit. Stalo se 13. června 2003, krátce po vydání alba American Life. A pak to jelo. Další alba, další turné, změny názvů, změny domén, naučil jsem se css, php, javascript, všechno sám, z knížek, z internetu. Možná jen díky hodinám v rychlících vypadá dnes MADONNAtion tak, jak vypadá. Je těžké rozhodnout, zda za tím vším stojí Madonna nebo výzva dokázat, že umím něco naprogramovat. Ačkoliv jsem vystudoval mat-fyz, programování webu jsem ve škole nikdy neměl, ale mám vždycky ohromnou, až dětinskou radost, když napíšu desítky řádků a ono to funguje. PHP dnes na webu stojí i za tím, za čím si ho mnozí neumí ani představit. Třeba ty barevné přechody na pozadí stránek o singlech - ne, ty fyzicky neexistují, ty jsou generovány PHP. Dalším projevem mojí zopdovědnosti je snaha být aktuální. Každé ráno vstávám ve 4 hodiny, abych zmapoval situaci, co se za uplynulou noc mezitím v NY nebo LA změnilo a stalo. Miluju, když Madonna nahodí na Instagram fotky ze studia v 7.55 ráno, když mám být někde už úplně jinde.

Za těch téměř jedenáct let, co okupuji kyberprostor www se objevilo i několik redaktorů novin a časopisů, kteří o mně chtěli napsat článek. Jejich profesionální úroveň byla různá. Nejkladněji hodnotím slečnu nebo paní Alenu z již neexistujícího časopisu Yellow, se kterou se velmi hezky povídalo a článek byl prostě profesionální, objektivní, přátelský. Jako totální fiasko naopak skončil výplod v časopisu Týden, ve kterém autorky naprosto otočily oproti tomu, jaké myšlenky a názory sdílely se mnou na a po koncertě, ale pokud je společenská objednávka udělat z Madonny krávu a z fanoušků ubožáky, není zbytí. Když nedostanu v odpovědi to, co chci, tak si ji prostě vymyslím. Při rozhovorech se mnou se mně tazatel téměř vždy snažil podsunout vizi, že jsem transvestita trávící noci s blonďatou parukou po klubech pochybné úrovně. Zklamání z odpovědí "né, néé" bylo zřejmé. Když se ráno probudím, myslím na různé věci, na různé lidi. A hlavně i miluji jiné lidi, svého kocoura (čtyřnohého) a mám i jiné koníčky. Miluju fyziku, matematiku, jezdím na kole a jsem závislý na pěších túrách do skonání těla. Poslouchám Dead Or Alive, Army Of Lovers, Pet Shop Boys, Shamen, Ivetu Bartošovou, Hipodrom Jindřicha Parmy. Ale Madonnu nejen poslouchám, taky se od ní učím. Makat, makat, makat. Být k sobě tvrdý víc než k druhým. A být rád za své hatery. Madonna není jen zpěvačka, je to pohled na život. Její tvorba byla podle jejích slov vždy o "životě, lásce a lidskosti".

MADONNA NATION.CZ - O autorovi webuMADONNA NATION.CZ - O autorovi webuMADONNA NATION.CZ - O autorovi webu

Máte-li něco na srdci, třeba ohledně webu - náměty nebo dotazy, chcete objasnit něco okolo Madonny nebo cokoliv jiného, můžete mě kontaktovat emailem nebo v diskuzní­m fóru.

alt="TOPlist" WIDTH="88" HEIGHT="60"/>

Poslední zprávaMadonna přispívá na boj s COVID-19 • včeraNové fotkyInstagram • před 24 dny Alba a singlyMusic • Limitovaná edice CD 9362−47883−2Diskuzní fórumHudobné novinky
WhiteRose • včera
MADONNA NATION.CZ - Madame XMADONNA NATION.CZ - I Don't Search I FindPoslední projektyMadame X
diskografiestránka
Madame X Tour
galeriestránka
I Don't Search I Find
vydáno na iTunes • stránka
ARMY OF LOVERS.CZ DEAD OR ALIVE.CZ Instagram MADONNA NATION.CZ - Ebay.com MADONNA NATION.CZ - Eil.com MADONNA NATION.CZ - Facebook.com
MADONNA NATION.CZ © Miki Hider 2003 - 2020
Web není podporovaný Warner Bros., Live Nation ani žádnou další společností. Obrázky, videa a texty písní jsou vlastnictvím svých původních majitelů. Web používá k optimalizaci obsahu soubory cookies. Používáním webu souhlasíte s jejich ukládáním na serveru nebo ve vašem počítači. [Souhlasím.]