MADONNA NATION.CZ - Madame X

23. května 2019 Facebook Twitter EnglishMADONNATION.CZMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame X

Alba a singlyMadame X

Jméno Heslo Neodhlašovat Registrovat se Zapomenuté heslo
MADONNA NATION.CZ • Madame XMadame XAlba a singly MADONNA NATION.CZ • MedellínMedellínMADONNA NATION.CZ • I RiseI RiseMADONNA NATION.CZ • CraveCraveMADONNA NATION.CZ • FutureFuture
 
Ukázka diskografie [ pro nastavení je třeba se přihlásit ]

Pro tuto stránku nebyly zatím bohužel vydány žádné oficiální nosiče.

MADONNA Madame X

Datum vydání 14. června 2019

Produkce Madonna Ciccone, Mirwais Ahmadzai a Mike Dean

Fotografie Steven Klein

Písničky
 1. Medellín (feat. Maluma) 4.58
 2. Dark Ballet 4.15
 3. God Control 6.19
 4. Future (feat. Quavo) 3.54
 5. Batuka 4.57
 6. Killers Who Are Partying 5.29
 7. Crave (feat. Swae Lee) 3.22
 8. Crazy 4.02
 9. Come Alive 4.02
 10. Extreme Occident* 3.42
 11. Faz Gostoso (feat. Anitta) 4.06
 12. Bitch I'm Loca (feat. Maluma) 2.51
 13. I Don't Search I Find 4.08
 14. Looking For Mercy* 4.50
 15. I Rise 3.44
 16. Medellín (Offer Nissim Madame X In The Sphinx)** 5.31
 17. Funana*** 0.00
 18. Back That Up To The Beat*** 0.00
 19. Ciao Bella*** 0.00
Další písničky z této doby
 1. Champagne Rosé+ 4.07
 2. Soltera++ 3.08
Poznámka

* Vydáno pouze na verzi s 15 nebo 18 skladbami.

** Vydáno pouze na japonském vydání s 16 nebo 19 skladbami.

*** Vydáno pouze na verzi s 18 skladbami.

+ Vydáno na albu Quavo: Quavo Huncho

++ Vydáno na albu Maluma: 11:11

Vydané formáty

Nabídka fyzických nosičů s albem Madame X byla nevídaná. Album vychází na CD, LP a dokonce i kazetě. CD byla dostupná s 12, 15 nebo 18 skladbami. Deluxe verze s 18 skladbami obsahovala 2 disky. Patnáctitrackové verze se dala sehnat pouze v obchodech Target, HMV a Fnac. A všechna tato vydání měla odlišnou titulní grafiku. I spektrum vinylů bylo pestré. Nejběžnější byla 15-trk. verze na dvou černých LP. Web www.madonna.com nabízí k předobjednání čirý vinyl. A nejtajemnější byl duhový picture disc, který se pouze na několik hodin objevil ve středu 17. dubna 2019 večer na www.fnac.com a poté byl stažen. V sobotu 27. dubna se pak znovu objevil na www.amazon.de. V pátek 17. května 2019 nabízel oficiální obchod Universal Music www.thesoundofvinyl.us limitovanou edici 2×LP alba na tyrkysovém vinylu, která vyšla pouze v nákladu 1000 a vyprodána tak byla za několik málo hodin. Snad nejnádhernější edicí je sběratelský box-set obsahující deluxe CD, kazetu, 7" picture disc I Rise a plakát. Pro detailní informace navštivte též stránku Kompletní diskografie. Drobné změny jsou však ještě možné.

Komerčně vydané singly
 1. Medellín
 2. Crave
Propagační singly
 1. I Rise
 2. Future
Kompletní seznam skladeb a jejich vydaných verzí a remixů
 1. Medellín Album Version 4.58
 2. Medellín Radio Edit #1 4.12
 3. Medellín Radio Edit #2 3.51
 4. Medellín Offer Nissim Madame X In The Sphinx 5.31
 5. Medellín Offer Nissim Madame X In The Sphinx (no intro) 5.12
 6. Medellín Offer Nissim Set Me Free Remix 5.11
 7. Future Album Version 3.54
 8. Crave Album Version 3.22
 9. I Rise Album Version 3.44
Historické pozadí

Poté, co Madonna strávila druhou polovinu roku 2016 stříháním Rebel Heart Tour a první polovinu roku 2017 se věnovala hlavně svým dětem a charitě v Malawi, nebylo ani dva roky po albu Rebel Heart vůbec zřejmé, co bude dalším uměleckým počinem královny popu. Až u příležitosti vydání záznamu z předchozího turné, když zpěvačka poskytovala rozhovory několika časopisům z celého světa, se zničehonic zmínila, že se cítí ohromně inspirovaná svým stěhováním do Lisabonu a že cítí potřebu věnovat se nové hudbě. A co víc, dokonce už přemýšlí o dalším turné, které by mělo být více intimní, více ve stylu Tears of a Clown a klást důraz na "krásu hudby, textů a intimity".

Od září 2017 byl vliv portugalské hudby na Madonninu novou desku stále víc a víc zřejmý. Začala se v Lisabonu scházet s tamními zpěváky a umělci a v červnu 2018 pak s nimi a s Mirwaisem dokonce nahrávala. Nový hudební počin královny popu se podle zpráv pocházejících tradičně z Instagramu rýsoval jako další krok mimo zajeté koleje a nový milník v tvorbě královny popu, která kvůli absenci kompletní smlouvy s opravdovým hudebním vydavatelstvím upadala, alespoň u mladší generace, pomalu v zapomnění. Na album bývá odkazováno jako na globální počin, jelikož vznikalo v Portugalsku, Kolumbii, Brazílii a samozřejmě i ve Státech a Spojeném království. Madonna na něm zpívá anglicky, portugalsky i španělsky.

Ještě více se Madonna rozpovídala o svém novém směřování v srpnovém čísle časopisu Vogue Italia. Ovlivněna zejména portugalským fado, angolským kundro a místními umělci jako Dino d'Santiago natočila desku, která by se měla lišit od monotónních počinů produkovaných hudebním průmyslem současnosti. A tyto melodie by navíc měly doplnit bíty osvědčeného a fanoušky milovaného elektronického mága Mirwaise Ahmadzaïe, který byl hlavním koproducentem alb Music (2000) a American Life (2003).

Od října 2018 pak ve studiu s Madonnou pracoval i Mike Dean, americký hip-hopový producent, zvukový inženýr a multiinstrumentalista z texaského Houstonu.

V prosinci 2018 oznámila Madonna spojenectví s PR agenturou ID, která převzala 1. dubna 2019 kontrolu nad Madonniným Instagramem a začala v nové pro Madonnu nezvyklé reklamní kampani naplno využívat síly sociálních sítí. Velká X a doprovodný příběh v obrázcích i videích začaly poodhalovat název i ladění Madonnina nového alba. Hashtag #magic byl nahrazen písmenkem X. Už předtím, od 25. ledna 2019 začala Madonna zveřejňovat krátká videa, která vypadala jako z dokumentu ze zákulisí. V neděli 14. dubna 2019 bylo jasné, že jsou z natáčení několikadílné upoutávky, kterou režíroval Steven Klein, editoval Nuno Xico a která představila Madame X, postavu, kterou královna popu pro své nové album vytvořila. "Madame X je tajný agent cestující po světě, mění identity, bojuje za svobodu, vnáší světlo do temných míst. Madame X je tanečnice, profesorka, hlava státu, hospodyně, jezdkyně, vězeňkyně, matka, dítě, učitelka, jeptiška, zpěvačka, svatá, děvka a špión v domě lásky." Podle vyprávění v druhé části minidokumentu dala Madonně pro její proměnlivou image přezdívku Madame X tanečnice a choreografka Martha Graham, když Madonna navštěvovala její školu. V pozadí svého příběhu mám Madonna postupně dávkovala píseň Extreme Occident: "The thing that hurt the most, was that I wasn't lost..."

Další bombu Madonna vypustila v úterý 16. dubna 2019, když zveřejnila na iTunes a Spotify tracklist alba a obaly běžné a deluxe edice. Většina skladeb odpovídala seznamu z bílé tabule, který možná nechtěně sama vypustila již v listopadu 2018. Z Beautiful Game se stal Dark Ballet. Medellín měl krycí název Indian Summer.

Historie v datech

2. září 2017 Madonna zmínila poprvé novou hudbu v příspěvku na Instagramu.

18. září 2017 Madonna v rozhovoru pro Entertainment Weekly: "No, jak jistě víte, přestěhovala jsem se do Lisabonu, a tak poslouchám hodně tamní hudby, jako fado, což je tradiční portugalská hudba. Najdete tu pestrou směsici lidí i hudebních stylů. Můžete chodit ven každý večer a pokaždé narazíte na jinou hudbu. Hrají tu skvělý jazz. Takže teď poslouchám místní umělce, o kterých jsem nikdy neslyšela, a to je tím, co mě v tuto chvíli inspiruje." A dále: "Cestuji po světě a poslouchám spoustu různé hudby. Nechávám se inspirovat lidmi a zatím jen nasávám. Mám dojem, že jsem ve velkorozpočtových halových turné dosáhla maxima a dělala je už dlouho, jak nejlépe umím. Je na čase přijít s jiným přístupem a vrátit se ke kráse a jednoduchosti hudby a textů a intimity."

19. září 2017 A pro www.leparisien.fr: "Pracuji, rozhlížím se po hudebnících a probírám své nápady s producenty. Jsem na samém začátku procesu."

8. prosince 2017 V rozhovoru pro Live with Kelly and Ryan byla Madonna Andersonem Cooperem tázána, kdy vyrazí opět na turné. A odpověď byla: "Brzy! Letos jsem byla fotbalová máma, ale v roce 2018 se vrátím!"

17. ledna 2018 Madonna potvrdila v Instagram stories, že pracuje na nové hudbě. A poté přinesl web Daily Mail www.dailymail.co.uk první fotky, na kterých vychází královna pop music ze Sarm West Studios v Londýně.

18. ledna 2018 Starrah a Billboard byli prvními potvrzenými spolupracovníky. Fotky jsou v galerii níže.

25. února 2018 Madonna si postěžovala v reakci na výročí alba Ray Of Light na Instagramu Guye Osearyho na změny v hudebním průmyslu: "Vzpomínáš, když jsem ještě dělala desky s umělci od začáku do konce a bylo mi dovoleno být vizionářská a nemusela jsem chodit do autorských táborů, kde nikdo nevydrží sedět na místě déle než 15 minut?... Brzy..."

17. dubna 2018 Madonna naznačila, že spolupracuje s francouzským producentem a skladatelem Mirwaisem Ahmadzaïem.

7. května 2018 Madonna představila novou písničku Beautiful Game na Met Gala v Metropolitním muzeu umění v New York City, a to bez jakékoliv předchozí zmínky, bez jakéhokoliv předchozího úniku.

3. června 2018 Lauren D'Elia přiletěla za Madonnou do Lisabonu. Spolu s Mirwaisem tak nahrávali poprvé v Madonnině kariéře mimo anglicky mluvící zemi.

7. června 2018 Madonna nahrávala v Lisabonu s Dinem d'Santiago, portugalským zpěvákem a skladatelem, kterého poznala již v září 2017.

8. června 2018 Dalšími hostujícími umělkyněmi byly "Batukaderas" z Kapverd.

14. června 2018 Společnou fotkou na Instagramu oznámili Madonna s Mirwaisem konec 3. nahrávací session.

2. července 2018 Madonna strávila první červencový víkend ve studiu v Londýně.

3. srpna 2018 Vychází srpnové číslo Vogue Italia s velkým článkem s spoustou fotografií od Merta & Marcuse na oslavu Madonniných 60. narozenin. Madonna v něm potvrzuje, že nové album inspirované zvukem Lisabonu a portugalskou krajinou bude jiné než současná hudba. A podle autora článku mělo vyjít ještě do konce roku. Přečíst si ho můžete celé v češtině zde.

17. září 2018 Lauren D'Elia přijela po letní dovolené zpět do Londýna, aby tu opět pracovala s Madonnou na její desce: "Ano, pracuji na své nové desce. Buďte trpěliví, queens! A do té doby, milujte se a milujte svou pleť! " stálo v popisku na Instagramu.

26. září 2018 V Opeře v Monte Carlu se konal velkolepý Monte Carlo Gala pro světový oceán. Madonna na něm vydražila mimo jiné i návštěvu ve studiu s poslechem několika písní.

12. října 2018 Rapper Quavo vydal nové album Quavo Huncho s písničkou Champagne Rosé, ve které účinkují i Madonna & Cardi B.

1. listopadu 2018 "Dokončuji desku, kterou vydám příští rok. Někde mezi růžovým sprejem a krémy dělám i na hudbě. Nemůžu přeci opustit svůj hlavní pracovní poměr," řekla Madonna v rozhovoru pro Women's Wear Daily www.wwd.com. Iluze o albu ještě v roce 2018 se tak rozplynuly jako pára nad hrncem.

9. listopadu 2018 Úmyslně nebo ne, Madonna nahrála do InstaStories video se seznamem skladeb na nástěnce a krátce na to ho smazala. Byly to tyto: Killers, Extreme Occident, Dark Ballet, I Don't Search I find, God Control, Batuka, Fuana, Medellin, Future, I Live, Crazy, Faz Gostar, Loca, Back That Up a Come Alive.

19. listopadu 2018 Lauren D'Elia opustila Londýn po dvou měsících tvrdé práce.

7. prosince 2018 Madonna nahrávala s brazilskou zpěvačkou Anittou.

22. prosince 2018 Madonna a Kelly Bush Novak z PR agentury ID oznámily spolupráci.

21. února 2019 Instagramový účet CicconeTwins sdílel video Madonny ve studiu s kolumbijským zpěvákem Malumou. Najdete ho v galerii níže.

19. března 2019 Web www.tsf.pt zveřejnil několik obrázků z přísně tajného natáčení ve vesničce Belas u známého portugalského městečka Sintra.

1. dubna 2019 Madonna zahájila propagační kampaň k novému albu obrovským červeným X na svém Instagramu.

8. dubna 2019 Live Nation Israel a European Broadcasting Union potvrdili Madonnino vystoupení na finále Eurovize 18. května v Tel Avivu.

8. dubna 2019 "... studentka, učitelka, jeptiška, kabaretní zpěvačka, svatá, prostitutka."

10. dubna 2019 "Instruktorka cha-chy, profesorka, hlava státu, hospodyně, jezdkyně, vězeňkyně, ..."

10. dubna 2019 Choreografka Megan Lawson mezitím sdílela videa z Mosteiro da Batalha.

11. dubna 2019 Madonna a Batukaderas z Kapverd natáčely videoklip v São Julião.

12. dubna 2019 Madonna vytvořila v aplikaci Spotify playlist, který obsahuje 6 skladeb: Material Girl, American Life, Don't Tell Me, Addicted, Music a Express Yourself. První písmena těchto titulů dávají dohromady slovo Madame. A každou skladbu doprovází jiné video s písmenkem X. Tak byl de facto prozrazen název alba.

14. dubna 2019 Madonna oficiálně zahájila novou éru upoutávkou, kterou režírovali Steven Klein a Nuno Xico.

15. dubna 2019 Madonna zveřejnila titulní fotku pilotního singlu z alba Madame X - Medellín.

16. dubna 2019 Madonna zveřejnila na iTunes a Spotify obal a tracklist alba.

17. dubna 2019 Den D: Premiéra nového singlu Madonny a Malumy Medellín; oficiální tisková zpráva a nepřeberné množství fyzických formátů k předobjednání.

3. května 2019 Vypuštění druhé písničky z alba: I Rise

10. května 2019 Vypuštění třetí písničky z alba a druhého singlu: Crave (feat. Swae Lee)

17. května 2019 Vypuštění čtvrté písničky z alba: Future (feat. Quavo). V tento den též vychází Malumovo album 11:11 s písničkou Soltera.

21. května 2019 The very first listening party was held for journalists.

7. června 2019 Pátou vydanou písničkou z alba je Dark Ballet.

14. června 2019 Madonna vydává své 14. řadové album Madame X.

Výroky o albu

Maluma v rozhovoru pro www.complex.com 1. března 2019: "Vše začalo, když jsem vystupoval na [2018] VMAs. Ona byla v hledišti a můj manažer mi řekl, že se se mnou chce setkat. Pak jsme se sešli minulý týden v Los Angeles. Pracovala ve studiu s nejrůznějšími skladateli a producetny. Všechno šlo přirozeně, začali jsme tvořit hudbu. Míchali jsme různé nápady, to je vše, co můžu prozradit. Uvařili jsme pár nádherných písničkek."

Mirwais na Instagramu: "Madame X is a global futuristic album. It may be the first of its kind. I am beyond proud to be part of this adventure. Stay tuned..."

AnketaMedellín1Dark BalletGod ControlFuture1BatukaKillers Who Are PartyingCrave1CrazyCome AliveExtreme OccidentFaz GostosoBitch I'm Loca I Don't Search I FindLooking For MercyI Rise1Medellín (Offer Nissim Madame X In The Sphinx)2FunanaBack That Up To The BeatCiao BellaGalerieMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame XOdkazy
MEDELLÍN
Madonna Ciccone, Mirwais Ahmadzai, Maluma Londoño a Edgar Barrera
One two, one two, one two, cha cha cha
One two, two one, two one, cha cha cha cha

I took a pill and had a dream (yo tambien)
I went back to my seventeenth year
Allowed myself to be naïve (dime)
To be someone I've never been (me encanta)

I took a sip and had a dream
And I woke up in Medellin (te gusta)
The sun was caressing my skin (dime)
Another me could now begin

Tranquila baby yo te apoyo
No hay que hablarnos mucho para entrar en rollo
Si quieres ser mi reina pues yo te corono
Y pa' que te sientes aqui tengo un trono

Te gusta cabalgar eso esta claro
Si sientes que voy rapido le bajo
Disculpame yo se que eres Madonna
Pero te voy a demostrar como este perro te enamora

Ven con migo, let's take a trip
Si te llevo para un lugar lejano
Ven con migo, I'll be so good for you
Te enamoras te enamoras mami
Ven con migo, let's take a trip
Dame de eso que tu estas tomando
Ven con migo, I'll be so good for you
Ay ay ay

Sipping my pain just like champagne
Found myself dancing in the rain with you
I felt so naked and alive (show me)
For once I didn't have to hide myself (dice)

Oye mamacita que te pasa? (dime)
Mira que ya estamos en mi casa (yeah)
Si sientes que hay un viaje ahi en tu mente (woo)
Sera por el exceso de Aguardiente (dile)

Pero mami tranquila, tu solo vacila
Que estamos en Colombia y aqui hay rumba en cada esquina
Si tu quieres nos vamos por Detroit (tú sabe')
Si se de donde vienes, pues se pa' donde voy

Ven con migo, let's take a trip
Si te llevo para un lugar lejano
Ven con migo, I'll be so good for you
Te enamoras te enamoras mami (ay ay ay)
Ven con migo, let's take a trip
Dame de eso que tu estas tomando
Ven con migo, I'll be so good for you (okey)

Si te enamoro (si me enamoras)
En menos de un año, no, no (hahaha)
No' vamo', no' vamo', no vamo' pa' Medallo (ay, qué rico)
Si te enamoro (si me enamoras)
Es lo que amo, no, no
Pue' mami, pue' mami, pue' mami, nos casamos
(Cha cha cha)

One two, cha cha cha
One two, cha cha cha
One two, cha cha cha
One two, slow down Papi

One two, cha cha cha
One two, cha cha cha
One two, cha cha cha
One two, ay ay ay

We built a cartel just for love
Venus was hovering above us (oh, yeah)
I took a trip that set me free (mi reina)
Forgave myself for being me (ay ay ay)

Ven con migo, let's take a trip
Si te llevo para un lugar lejano
Ven con migo, I'll be so good for you
Te enamoras te enamoras mami (ay ay ay)
Ven con migo, let's take a trip
Dame de eso que tu estas tomando
Ven con migo, I'll be so good for you

Si te enamoro (si me enamoras)
En menos de un año, no, no (hahaha)
No' vamo', no' vamo', no vamo' pa' Medallo (ay, qué rico)
Si te enamoro (si me enamoras)
Es lo que amo, no, no
Pue' mami, pue' mami, pue' mami, nos casamos
(Cha cha cha)

One two, cha cha cha
One two, cha cha cha
One two, cha cha cha
One two, slow down Papi

One two, cha cha cha
One two, cha cha cha
One two, cha cha cha
One two, ay ay ay

One two, two one, one two, two one
One one, two two, cha cha cha cha
FUTURE
Madonna Ciccone, Thomas 'Diplo' Pentz, Brittany 'Starrah' Talia Hazzard a Quavious Keyate Marshall
Mambo, Huncho

Not everyone is coming to the future
Not everyone is learning from the past
Not everyone can come into the future
Not everyone that's here is gonna last (gonna last)

Not everyone is coming to the future
Not everyone is coming from the past
Not everyone can come into the future
Not everyone that's here is gonna last (gonna last)

You ain't woke
Come here woke and
Hear the broken
Come give hope
Come give life
Only get one, so we gotta live it right
(Gotta live it right)

Come, make peace, uh
Come to pick an inspiration
Come complete you
Advise, positive vibes (positive vibes)
Open your mind (open your mind)
Open your eyes (open your eyes)
Yeah (yeah)

Not everyone is coming to the future
Not everyone is learning from the past
Not everyone can come into the future
Not everyone that's here is gonna last, gonna last

Not everyone is coming to the future (no)
Not everyone is learning from the past (past)
Not everyone can come into the future (to the future, nope)
Not everyone that's here is gonna last (gonna last, last)

To the future
Past (Fast)
Future (Nope)
Last

I hope you know, know
My life is gold (gold)
I drip that ice (ice)
I see the signs (signs)
Just free your mind (free)
Welcome to the future
I's a culture ride (ride)
Too much pain inside
It's an override
Yeah, yeah
You've been puttin' too much time tryin to survive (tryin')
Don't like the person in your past, so you let 'em die
(Le-le-let your light shine)
Yeah, yeah

Not everyone is coming to the future (no)
Not everyone is learning from the past (past)
Not everyone can come into the future (to the future)
Not everyone that's here is gonna last, gonna last (last)

Not everyone is coming to the future (to the future, no)
Not everyone is learning from the past (from the past)
Not everyone can come into the future (to the future)
Not everyone that's here is gonna last, gonna last (last)

Future
Past
Sparkle
Future

We can light up the dark
Everyone has a spark
Don't tell me to stop
'Cause you said so (oh yeah)
Your future is bright (bright)
Just don't turn off the light (light)
Tell the sun not to shine (bright)
'Cause you said so

Not everyone is coming to the future (no)
Not everyone is learning from the past (past)
Not everyone can come into the future (to the future)
Not everyone that's here is gonna last, gonna last (last)

To the future
From the past
To the future

It's the future where we come from, bein' stars
It's the future where we come from, bein' hard
It's the future where we come from, beat 'em all
It's the future where we come from, bein' boss

It's the future where you gotta pay the cost (the future)
It's the future where you come from, bein' lost (the future)
It's the future, crucifixion on a cross (woo)
But you know that I'ma rise above it all, yeah
CRAVE
Madonna Ciccone, Khalif Malik Ibn Shaman Brown a Brittany 'Starrah' Talia Hazzard
I'm tired of being far away from home
Far walking home, far from where it's safe
Hope it's not too late
Rush, rush, rush, on you, loved, loved, loved on you
Love you like a fool, pull my dress to you

'Cause you're the one I crave
And my cravings get dangerous
The feelings never fade
I don't think we should play with this
Said come, come get me straight
I don't think we should wait for this
'Cause you're the one I crave
And my cravings get dangerous

(Ooh) My cravings get dangerous (ooh)
(Ooh) I don't think we should play with this
(Ooh) My cravings get dangerous (ooh)
(Ooh) I don't think we should wait

'Cause I'm just me (yeah), that's all I can be (ooh)
Something real (yeah), something I can feel
You know I just can't change, this is how I'm made
Am I afraid? Take me to the place

'Cause you're the one I crave
And my cravings get dangerous
The feelings never fade
I don't think we should play with this
Said come, come get me straight
I don't think we should wait for this
'Cause you're the one I crave
And my cravings get dangerous

(Ooh) My cravings get dangerous (ooh)
(Ooh) I don't think we should play with this
(Ooh) My cravings get dangerous (ooh)
(Ooh) I don't think we should wait

You're on me, I don't think you should wait (wait)
You're on me (pull up), one pull up away (away)
You're down to ride, ride me like a wave (ride, yeah)
I gave you a sensation (ooh)
Loner, the days we used to chase
It's do or die, and my love life can get crazy (crazy)
It's on the line girl, you're risking everything (thing)
It's over, x-rated

Ran so far to try to find the thing I let and buried once inside, (side), of (of), me (me)
Ran and ran and ran so fast to think to last and buried once I hear, (hear), you (you), breathe (breathe)

'Cause you're the one I crave
And my cravings get dangerous
The feelings never fade
I don't think we should play with this
Said come, come get me straight
I don't think we should wait for this
'Cause you're the one I crave
And my cravings get dangerous

(Ooh) My cravings get dangerous (ooh)
(Ooh) I don't think we should play with this
(Ooh) My cravings get dangerous (ayy, ooh)
(Ooh) I don't think we should wait

It's on the line girl, you're risking everything
I RISE
Jason Evigan, Madonna Ciccone a Brittany 'Starrah' Talia Hazzard
Us kids don't know what we're talking about, that we're too young to understand how the government works.
We call B.S.!

I'm going through it
Yeah, I know you see the tragic in it
Just hold on to the little bit of magic in it
I can't break down now
I can't take that now
Died a thousand times
Managed to survive
I can't break down now
I can't take that (I can't take that)

I rise
I rise
I rise
Up above it, up above it
I rise
I rise
I rise up above it all

There's nothing you can do to me that hasn't been done
Not bulletproof, should have run from a gun
River of tears ran dry
Let 'em run
No game that you can play with me
I ain't one

'Cause I'm going through it
Yeah, I know you see the tragic in it (alright)
Just hold on to the little bit of magic in it
I can't break down now
I can't take that now (I can't take that)
Died a thousand times
Managed to survive (I managed to survive)
I can't break down now
I can't take that

(Rise)
I rise (I rise)
I rise (rise)
I rise
Up above it, up above it (rise)
I rise (I rise)
I rise (rise)
I rise
Up above it all

I managed to survive

Freedom's what you choose to do with what's been done to you
No one can hurt you now unless you want them to (unless you want)
No one can hurt you now unless you love 'em too (B.S.!)
Unless you love 'em too

'Cause I'm going through it
Yeah, I know you see the tragic in it
Just hold on to the little bit of magic in it
I can't break down now
I can't take that
(I can't take that)

(Rise)
I rise (I rise)
I rise (rise)
I rise
Up above it, up above it (rise)
I rise (I rise)
I rise (rise)
I rise
Up above it all

Yeah, we gonna rise up
Yeah, we gonna rise up
Yeah, we gonna get up
Yeah, we gonna get up
Yeah, we gonna get up
Yes, we can
We can get it together
We'll rise up
We can get it together

Yeah, we gonna rise up
Yeah, we gonna rise up
Yeah, we gonna get up
Yeah, we gonna get up
Yeah, we gonna get up
Yes, we can
We can get it together
We'll rise up
We can get it together
SOLTERA
Edgar Barrera, Giencarlos Rivera, Jonathan Rivera, Maluma Londoño, Madonna Ciccone a Mike Dean
Umm, Maluma?
Ese soy yo
It's Madonna
Mamacita
That's right

Quiere estar soltera
Nadie la enamora
Porque esta tan buena
Que prefiere estar sola
Que mal acompañada

Ella es así, nadie la va a cambiar
Es reservada, no da el celular
A ningún hombre le piensa copiar
Ella anda suelta y no le va a bajar

I told you not to waste your time
I'm not a girl you'll drink like wine
If you press pause, then I'll retreat
I will not grovel at your feet

Please don't fall in love with me
I would rather be set free
I cannot give you my all
I will not make myself small
For no one

En el party, party, party
Se pone creativa
Así luciendo su body
En el party, party, party

Se pone creativa
Así luciendo su body

Quiere estar soltera
Nadie la enamora
Porque esta tan buena
Que prefiere estar sola
Que mal acompañada

Ella es así, nadie la va a cambiar
Es reservada, no da el celular
A ningún hombre le piensa copiar
Ella anda suelta y no le va a bajar

Don't you try to rescue me
I'm who I will always be
And I'd rather be alone
Than pretend to make a perfect home

I told you not to waste your time
I'm not a girl you'll drink like wine
If you press pause, then I'll retreat
I will not grovel at your feet

So bye, bye, bye

En el party, party, party
Se pone creativa
Así luciendo su body
En el party, party, party
Se pone creativa
Así luciendo su body

Se mueve pa' arriba, pa' el centro y pa' dentro
Mueve caderas que me tiene enfermo
Tu sabes bien cual es el movimiento
Dale pa' 'ca, pa' 'ca, pa' 'ca

Entre mas te acercas mas rico te siento
Sube las manos y mueve tu cuerpo
Tu sabes bien cual es el movimiento
Dale pa' 'tra, pa' 'tra, pa' 'tra

And don't you forget it
Chao papi
You are going to regret it (yeah)
Chao papi
Bye, bye, bye
And don't you forget it
Chao papi
You are going to regret it (yeah)
Chao papi
Bye, bye, bye

And don't you forget it
Chao papi
You are going to regret it (yeah)
Chao papi
Bye, bye, bye

Chao papi
MADONNA NATION.CZ • Madame XMADONNA NATION.CZ • Madame X
Poslední zprávaKillers Who Are Partying • včeraNové fotkyCrave • včeraAlba a singlyNothing Really Matters • 2x12" 9362-44613-0Diskuzní fórumNové album 2019
majko492 • před 48 minutami 
MADONNA NATION.CZ - Madame XMADONNA NATION.CZ - CravePoslední projektyMadame X
diskografiestránka
Madame X Tour
galeriestránka
Crave
vydáno na iTunes • stránka
ARMY OF LOVERS.CZ DEAD OR ALIVE.CZ Instagram MADONNA NATION.CZ - Ebay.com MADONNA NATION.CZ - Eil.com MADONNA NATION.CZ - Facebook.com
MADONNA NATION.CZ © Miki Hider 2003 - 2019
Web není podporovaný Warner Bros., Live Nation ani žádnou další společností. Obrázky, videa a texty písní jsou vlastnictvím svých původních majitelů. Web používá k optimalizaci obsahu soubory cookies. Používáním webu souhlasíte s jejich ukládáním na serveru nebo ve vašem počítači. [Souhlasím.]